Svetainių kūrimas

Pilnas sprendimas

Profesionalūs skaitmeniniai sprendimai sukurti būtent Jūsų auditorijai

Kuriame sprendimus kurie atitinka Jūsų įmonės poreikius.

Svetainių kūrimas

Reprezentacinės
svetainės

Grafinis dizainas

Svetainės
klientų paieškai

Internetinės parduotuvės

Elektroninės
parduotuvės

Elektroninės užsakymų valdymo sistemos

Užsakymų
valdymo sistemos

Kodėl enbit?

Turime daugiau nei 10 metų patirties dirbant su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis Lietuvoje ir Danijoje. Mūsų tikslas yra kurti modernius ir efektyvius sprendimus.

Verslas be internetinės svetainės šiais laikais surandamas itin sunkiai. Interneto svetainių kūrimas yra pati populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome pasinaudoti nemokama konsultacija dėl jūsų internetinės svetainės. Svetaines kuriame įmonėms bei individualiems asmenims.

Ar svetainė reikalinga visoms įmonėms?

Internetinę svetainę turėtų turėti visos aktyvios įmonės. Jei svetainė neatlieka prekių ar paslaugų pardavimo funkcijos – reprezentacinę funkciją atliekanti svetainė yra puiki idėja. Reprezentacinė svetainė stiprina įmonės bendrą vizualinį identitetą bei padeda klientams ir verslo partneriams lengvai rasti informaciją apie jus.

Svetainės kūrimo kaina

Atsižvelgiame į kliento poreikius ir randame kompromisą. Pagal numatytą biudžetą pasiūlysime aktualiausią paslaugų paketą – svetainę su unikaliu dizainu skirtu jūsų tikslinei auditorijai; arba profesionalų svetainės dizaino šabloną. Todėl neabejokite, susisiekite su mumis ir mes pateiksime optimalų pasiūlymą.

Svetainės priežiūra ir atnaujinimas

Pagal kliento poreikius dažniausiai svetainių kūrimui naudojame turinio valdymo sistemas. Tai itin palengvina svetainės turinio valdymą. Naujų nuotraukų ar tekstų įkėlimui į Jūsų svetainę nebereikia mūsų pagalbos.

Web dizainas

Kuriame dizainą kurio centras yra vartotojas. Detaliai išanalizuotas ir kruopščiai paruoštas dizainas rodo geriausią rezultatą. Dieviname minimalistinį dizainą – siekiame, kad atitinkamos funkcijos įvykdymas vartotojui būtų kuo paprastesnis ir greitesnis.

Aptarkime Jūsų poreikius

+370 678 86 845

Parašykite apie savo internetinės svetainės poreikius. Pateiksime Jums pasiūlymą ir tikslią kainą.

Online